Top vijesti

«1 2 3 4 ...31 32 33 34 35 36 37 51 52 53 »

Cibona osvojila turnir u Vitezu, Široki bolji od Zrinjskog za 5. mjesto

Međunarodni košarkaški turnir za juniore 'Jozo+8' koji se igrao u Vitezu osvojila je momčad zagrebačke Cibone.

Remi u Srbiji: Mandžo je na čas utišao Marakanu, ali dojam je loš

Štimčevi izabranici odigrali su loše poluvrijeme kakvog se ne sjećamo, dobro da nisu gubili 0:4. U nastavku po pogodak s obje strane za konačnih 1:1

Otrgnuti tradiciju od zaborava

U živopisnom posavskom krajoliku Kočišta snimljena tradicionalna posavska svadba.

Rukometaši iz Neuma osvojili još jedno zlato

Ovaj turnir je pet godina uvršten u službeni kalendar Europske rukometne federacije što je samo po sebi potvrda vrhunske organizacije

Kuglači iz Čitluka i Ljubuškog nastupaju na Europskom kupu

Klub iz Brotnja će od 1. do 5. listopada nastupiti na 12. NBC cupu u Augsburgu

Međugorje pobjednik malonogometne lige

Rezultat finalne utakmice bio je Čitluk-Međugorje - Mostar – MZ Rudnik bio je 2:1

Večeras borba za večernjakov pokal

Organizatori su prije samoga finala najavili mali show za gledatelje s Moto klubom Vukovi iz Livna. Finalna utakmica igra se u 21 sat, a sat vremena ranije igra se utakmica za treće mjesto

"Samo" bod u Zenici: Zrinjski primio gol u 90. minuti!

I kada se činilo da će Zrinjski uzeti sva tri boda i privremeno izbiti na vrh, primili su gol.

Infrastruktura za općinska natjecanja najgora u Mostaru

Natjecanje u Mostaru je najviše napredovalo, ali bez pravih uvjeta će samo stagnirati

Plavčić: "Protiv Zrinjskog nas samo tri boda zanimaju"

U susretu petog kola BHT Premier lige NK Vitez na stadionu Kamberovića polje dočekuju sastav Zrinjskog iz Mostara.

Osim što je mamac za turiste, golf je za neke i osmo svjetsko čudo

Protekla tri turnira na Topali bilo je živo, zaigralo je stotinu golfera

Tradicionalni "Torcida kup" ove godine u Busovači

Na turniru će nastupiti osam ekipa iz Središnje Bosne, a utakmice će se odigrati na Gradskom stadionu u Busovači.

Bh. paraglideri danas po popravak plasmana

Nakon tri serije letova na Svjetskom prvenstvu u slijetanju paragliderom (PGAWC 2013), koje je počelo u subotu na Bjelašnici, a traje do 25. kolovoza reprezentacija Bosne i Hercegovine je plasirana na 11. mjestu

Započinje završnica u Livnu!

Livnjaci su napravili mnogo kako bi što spremniji dočekali natjecanje općinskih pobjednika