Statistika

Kordić potopio Borca, Široki slavio na Pecari

Napisano 04.04.2010. 02:15
zrinjski borac

Jedina 2 naša predstavnika su slavila u 21. kolu Premijer lige BiH, te sada zauzimaju 3. odnosno 4. mjesto.

Plemići su u derbiju kola pred oko 4 tisuće gledatelja svladali banjalučkog Borca rezultatom 3:0, a sva tri pogotka postigao je Krešimir Kordić u 67., 81. i 89. minuti. U prvih sat vremena gledali smo ne baš uzbudljivu utakmicu, ali ipak sa dominacijom Zrinjskog. Vrijedi istaći Dragičevićev izuzetno atraktivan pokušaj škaricama te solo akciju Igora Žuržinova koji su dobili ovacije mostarske publike. Na utakmici je bio i veći broj dama nego inače, zahvaljujući odluci Upravnog odbora HŠK Zrinjskog da se ulaz za pripadnice ljepšeg spola ne naplaćuje čiju odluku ovom prilikom pozdravljamo.

Nogometaši Širokog su danas uspjeli doći do prve proljetne pobjede protiv ekipe Modriče rezultatom 2:0. Moramo reći - očekivano!. Širokobriježane je u vodstvo doveo kapetan Dalibor Šilić pogotkom iz slobodnog udarca u 19. minuti, a do kraja prvog djela, točnije u 30. minuti na 2:0 povisuje Varea.

Više fotografija, videa golova i navijanja možete pogledati (kao i poslušati izjavu glavnog junaka Krešimira Kordića i tiskovnu konferenciju nakon utakmice) OVDJE.

16. Modriča 21 6 3 12 25:36 21

U sljedećem kolu Široki gostuje u Vrapčićima kod Veleža, dok Zrinjski putuje u Tuzlu kod ekipe Slobode.