Rezultati 10. kola PL

Napisano 17.10.2011. 05:59

Nogometaši Zrinjskog ostvarili su vrijednu gostujuću pobjedu u utakmici 10. kola Premier lige. Iako su na poluvremenu gubili s 1:0, 'Plemići' su u drugom poluvremenu s dva gola preokrenuli susret protiv Slavije.

Kao po pravilu, opet su igrači Slavena Muse puno bolje odigrali drugo poluvrijeme a Lazar Marjanović golovima u 63. minuti te dvije minute kasnije, potvrdio je da je definitivno prvo ime mostarske momčadi ove sezone. S dva današnja gola probio se ofanzivni veznjak Zrinjskog i na prvo mjesto ljestvice strijelaca.

Pobjedom u Istočnom Sarajevu Zrinjski je na tablici 'preskočio' Borac, ali ne i Željezničar koji je u 90. minuti, golom Bogičevića izvukao pobjedu u Gabeli.

GOŠK je cijelim tijekom susreta bio bolja momčad, no do gola nisu mogli. Kad se očekivalo da će utakmica završiti podjelom bodova na centaršut Zebe Bogičević je osigurao tri boda momčadi Amara Osima.

Do punog gostujućeg plijena došla je i momčad Olimpica koja je s 3:1 u Vrapčićima svladala blijedi Velež. Strijelci za goste bili su Harba u 35., Muharemović s bijele točke u 58. te Raščić u 75. minuti. Jedini pogodak, za privremeno izjednačenje Veleža postigao je Zolj  u 53. minuti.