Rezultati 23. kola nogometne Premier lige BiH

Napisano 18.04.2010. 20:43

Jučer i danas su odigrane utakmice 23. kola Premier lige BiH. Favorizirani Zrinjski je u subotu u Mostaru savladao momčad Modriče. Svi pogoci su postignuti u drugom dijelu utakmice, a mrežu gostiju je načeo Ivanković golom s bijele točke u 48. minuti, da bi Zadro u 70. minuti susreta pogodio za 2:0. Stojanović u 73. i Selimović u 80. minuti su zapečatili sudbinu "uljara", te je utakmica završila visokom pobjedom Zrinjskog od 4:0.

U Širokom Brijegu, u utakmici, koja se odigrala danas, momčad Olimpika je povela u 37. minuti golom Kapića, a gosti su povećali prednost na 0:2 u 62. minuti pogotkom Šaranovića.

Neriješen ishod Široki osigurava tek u zadnjih pet minuta sustreta. U 87. minuti iz daljine pogađa Šilić, a u sudačkoj nadoknadi Ćutuk pogađa za bod ekipi iz Širokog Brijega.

U derbiju kola Željezničar je pobijedio Borca sa 4:2.