Najbolje ocijenjeno

Statistika

Široki razvalio Bosnu

Napisano 03.04.2010. 00:32

Košarkaši Širokog TT Kabeli su večeras na "Pecari" u trećem kolu Lige za prvaka BiH pobijedili Bosnu ASA BH Telecom sa 104:77 (24:15, 26:17, 24:22, 30:23). Širokobriježani su time zabilježili treću pobjedu u Ligi za prvaka BiH i tako ostali jedini neporaženi u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Prvak BiH dominirao je tijekom cijele utakmice, a pobjedu je praktično osigurao već u prvom poluvremenu, kada je imao 19 poena prednosti.

Najefikasniji kod Širokog bili su Grgat sa 21, Štemberger sa 20 i Špralja sa 19 poena, a kod Bosne Bajić sa 15 poena.

Igrači Širokog su vodili tijekom cijelog meča i svakom segmentu igre iskazali superiornost. Samo u posljednjoj četvrtini su se gosti iz Sarajeva malo trznuli i spustili razliku na samo 12 poena. Ulaskom u igru Chestera Masona, Široki pravi seriju od 14:2 i vraća stvari na svoje mjesto. Ovom pobjednom je Široki se istaknuo kao uvjerljivo najozbiljniji konkurent za ovogodišnju titulu.