Najbolje ocijenjeno

Statistika

Završene današnje utakmice 10. kola Premijer lige BiH

Napisano 16.10.2010. 21:39

Danas je već odigrano sedam utakmica 10. kola Premijer lige u BiH. Ekipa Širokog Brijega je uvjerljivom pobjedom u Vrapčićima najavila ulazak u borbu za sami vrh i titulu prvaka ove sezone. Utakmica je bila puna preokreta, ali je na kraju presudila očigledna razlika u kvaliteti na strani ekipe Širokog Brijega. Nakon dobrog ulaska u utakmicu i ranog vostva momčadi sa Pecare, Velež je do 27' minute nadoknadio i rezultatski preokrenuo utakmicu u svoju korist golovima Velagića i Okića. Do kraja susreta Široki Brijeg je sa još 4 gola u mreži Veleža upisao visoku pobjedu, te uknjižio nova tri boda sa gostovanja. Susret je odigran po blatnjavom i teškom terenu u Vrapčićima.

4' Roskam 0-1
25' Velagić 1-1
27' Okić 2-1
64' Ćutuk 2-2
73' Wagner 2-3
78' Škaljić crveni, Šilić 2-4 (jedanaesterac)
85' Wagner 2-5

Zrinjski je razočarao pod Bijelim Brijegom i momčad je evidentno u igračkoj i rezultatskoj krizi. Jedina pozitivna stvar je redovito upisivanje u listu strijelaca mladog Lendrića, koji faktički iz utakmice u utakmicu pogađa. Zvijezda je, kao i prošle sezone uzela sva tri boda iz Mostara i već nametnula neugodnu tradiciju najstarijem bosanskohercegovačkom premijerligašu.

23' Lendrić  1-0
45' Tosunović 1-1 (jedanaesterac)
69' Tosunović 1-2

Rezultati današnjih završenih utakmica:

Velež - Široki Brijeg        2 : 5
Zrinjski - Zvijezda       1 : 2
Sloboda - Drina Zvornik   2 : 0
Čelik -  Leotar           3 : 0                                                                                                                                                                                                                         Budućnost B. - Olimpik   2 : 1
Sarajevo - Travnik   1 : 0
Borac - Rudar Prijedor  1 : 0