Zrinjski još uvijek bez poraza i primljenog gola

Napisano 23.08.2015. 22:25

U derbiju petog kola BH Telecom Premier lige BiH Zrinjski i Široki odigrali su 0:0.

U jednoj borbenoj i teškoj utakmici nije bilo pobjednika. Zrinjski je i dalje bez primljenog gola i poraza, mada je prekinuta serija Plemića od četiri pobjede.

Široki je, pak, upisao drugi remi i probio se na treće mjesto na tabeli.

Zrinjski je zaprijetio u 11. minuti, a udarac Graovca glavom lako brani Soldo. Široki je imao sjajnu šansu u 21. minuti, no Menalov udarac zaustavlja mladi golman Karačić.

U 23. minuti Todorović je gađao iz slobodnjaka, Soldo je izbacio u korner. Pet minuta kasnije opasno pred golom domaćih, no Wagner je izblokiran na vrijeme, prenosi Sportsport.ba. Do kraja prvog dijela Zakarić još jednom prijeti, ostaje 0:0. U nastavku su se ekipe smjenjivale u napadima, ali mreže Karačića i Solda nisu se tresle.

Zrinjski - Široki 0:0

Zrinjski: Karačić, Blaić, Graovac, Radulović, Žeravica, Todorović, Stojanović, Mešanović, Petrak, Laštro, Zakarić.

Široki: Soldo, Barišić, Ćorić, Pehar, Ivanković, Wagner, Menalo, Sesar, Bralić, Crnov, Marković.