Zrinjski se plasirao u četvrtzavršnicu Kupa BiH

Napisano 19.10.2010. 20:44

Utakmicu je počeo slijedeći sastav za Zrinjski: Hadžić, Grabus, Džidić, Zovko, Salčinović, Ivanković, Stjepanović, Pehar, Lendrić, Rizvanović i Aničić. Prvo poluvrijeme je bilo dosta nekvalitetno i nezanimljivo, a jedino vrijedno za izdvojiti su po jedna prava prilika prilika za obje momčadi, te nekoliko slabih i bezopasnih udaraca momčad Zrinjskog na gol gostiju. Težak teren je vjerojatno doprinio ovako lošijoj igri. Sve što je značajno za utakmicu se zbilo u drugom poluvremenu. Golove su postigli Mate Dragičević u 56', Fenan Salčinović u 57' i opet Mate Dragičević u 68. minuti za konačnih 3 : 0. Susret se igrao pred 600 gledatelja po teškom i blatnjavom terenu.

Napominjemo da je trener Bloudek tijekom utakmice napravio tri izmjene. Na poluvremenu je izašao iz igrem mladi Zovko i u igri ušao Mate Dragičević, kasniji strijelac dva pogotka, a umjesto Grabusa i Salčinovića su tijekom drugog vremena ušli Đurić i Zadro.