HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 tra 2024, 08:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20962 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819 ... 839  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 27 ožu 2024, 13:06 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4370
Musliman na temi je licemjeran.
Od ostali vijesti, nebo je plavo a voda mokra.

U jednom postu ne vjeruje u Boga u drugom postu argumentira sa strahom pred bogom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 27 ožu 2024, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 tra 2023, 23:54
Postovi: 1624
Haram je napisao/la:
Evo vidim i ovaj sto mi je na listi gnjavatora se pridruzio.

Ima li vas jos? Premalo je petorica takvih protiv mene. Ozbiljno mislim. Pa vas ona Sarajka salta ko dojencad, a da ne bih ja.


Nije ovo premium Haram taqiyya board.

Uopće nije relevantno koliko čega, niti određuješ kriterije i istinu, samo razmjena argumenata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 27 ožu 2024, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2022, 17:09
Postovi: 395
Haram je napisao/la:
Ali evo jedan biser, i svinje su ljudi, mozda nisi znao ali visoka stopa nataliteta je svojstvena svim narodima koji su ugrozeni.

DA li Ceceni ili Palestinci, ili neki drugi, nebitno. Kod Cecena je to ekstremno bilo jedno vrijeme. Pogotovo sto ih je nakon dva rata s Rusijom bilo 6 zena na 1 muskarca. A zene Cecenke...ufff..ne znam da sam ljepsih vidio. Iako se ja furam na pjegave i plave bljedolike i to..ne znam..nekako mi prljavije izgleda. A prljavo me pali. Prljavo i gresno, sto prljavije i gresnije, to bolje.


Ovo je netocno ili u najboljem slucaju izostavlja mnoge druge faktore. Palestinci nikada nisu bili ugrozeni. Ima ih vise od Izraelaca, sto je jedan od razloga sto se Izraelci boje. I sam Arafat je nekoc izjavio da je njegovo najjace oruzje "utroba Palestinke." Ovaj nenormalni natalitet osim toga nije samo karakteristican za Palestince nego sve Arape, negdje manje, negdje vise. Od koga su Egipcani ugrozeni pa imaju duplo vise populacije nego sto su u stanju izdrzavati? Andrew Napolitano je proslog tjedna tokom jednog podcasta spomenuo da ga je bivsi student, Egipcanin, obavijestio o smrti 35-godisnjeg brata koji je poginuo od izraelskog bombardiranja u bolnici u Gazi gdje je radio kao ljekar. Spominje i da je 35-godisnjak bio otac petero djece. To je jos donekle i normalno, jer njima tamo nije nista nastancat desetero.

Palestinci imaju visok natalitet i gdje nisu pod granatama i terorom IDF-a. Kao obestecenje za progon, svijet (uglavnom Zapad) im je omogucio beskrajnu socijalu i nasljedivanje izbjeglickog statusa. Osim odstete ih se na taj nacin ocigledno htjelo pacificirati, stabilizirati i brojcano spustiti na razuman nivo na osnovu kojeg se moze izgraditi zdravo i funkcionalno palestinsko drustvo. Za potpuni neuspjeh tog pristupa problemu su krivi vjerska zatucanost Palestinaca, nesposobnost i korupcija njihovog politickog vodstva i naravno izraelska ekspanzionisticka politika koja ne prihvata nikakav kompromis.

Visok natalitet je katakteristican za neobrazovana drustva gdje ne postoji koncept prezervativa i planiranja obitelji. Drugi faktori su jak uticaj vjere i siromastvo. Tamo gdje ne postoje uredjena drustva, gdje nema socijalne drzave i mirovinskog sistema su ljudi primorani praviti djecu kao socijalno osiguranje za stare dane. Ti ljudi cesto zive od poljoprivrede, pa sebi isto tako prave i radnu snagu. Palestinci i Ceceni ne spadaju u ove kategorije osim sto su vjerski zatucani neradnici. Tako se ponasaju i na Zapadu gdje zive u miru i blagostanju. Palestinci i Libanci su vodeci medju kriminalnim klanovima u Njemackoj. Najpoznatiji su po socijalnoj prevari. Neces nikoga viditi da radi. Samo socijala i kakav sitni biznis iza kojeg cesto stoji kriminal. Ceceni isto tako. Ovdje u Becu ih ima prilicno dosta i nikada nisam vidio Cecena da radi. Samo teretana, MMA, kakvo batinanje, kriminal i vehabizam.

Ako hoces da znas nesto o zaista ugrozenim narodima, uzmi kao primjer otok Sjeverni Sentinel u Indijskom oceanu. Tu zivi izolirano pleme Andamanaca koje se nalaze pred nestankom. Nitko ne zna tocan broj populacije, jer im je zabranjeno prilaziti. Zbog izoliranosti nisu imuni na mnoge bolesti, zbog cega odmah napadaju svakoga tko im se priblizi. Tako je jedan krscanski misionarski idiot iz SAD prije par godina poginuo. Otok je proglasio jednim od "posljednih utocista Sotone", te da je dosao siriti "rijec bozju." Sjeverni Sentinel je inace i pod zastitom Indije. Prema nekim procjenama, na otoku zivi manje od 100 ljudi. Drugi tvrde da bi ih moglo biti par stotina. U svakom slucaju ekstremno ugrozena populacija dok Palestinaca ima pet puta vise nego sto ih je bilo 1960ih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 27 ožu 2024, 21:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9458
Upozorenja: 1
Kada vi covjek htio biti do kraja posten i voditi se moralom, rekao bi da treba streljati i sve simpatizere Izraela


_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 27 ožu 2024, 22:04 
Offline

Pridružen/a: 22 lis 2023, 23:58
Postovi: 384
Haram je napisao/la:
Evo vidim i ovaj sto mi je na listi gnjavatora se pridruzio.

Ima li vas jos? Premalo je petorica takvih protiv mene. Ozbiljno mislim. Pa vas ona Sarajka salta ko dojencad, a da ne bih ja.


Protiv tebe? Smaras na temi s jebenim palestinskim kozojebima svaki dan. Dok si pricao o seksu i avanturama jos si bio donekle i normalan i onda se islam mod aktivirao 7.10. Covjece ohani malo, ako zelis ostat jebac, sumnjam da ijedno zensko zeli slusat nebuloze u potlacenim palestincima, mozda jedino saradodajka, ali ona je se nagutala svega i svacega

_________________
Glup, gluplji, Made in holiday inn


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 27 ožu 2024, 22:32 
Offline

Pridružen/a: 22 lis 2023, 23:58
Postovi: 384
Karabaja je napisao/la:
Kada vi covjek htio biti do kraja posten i voditi se moralom, rekao bi da treba streljati i sve simpatizere Izraela



Trebalo bi, moralo bi. A da nam svima ucinis usligu i prosviras si mozak. Sumnjam da ce ikom bit zao

_________________
Glup, gluplji, Made in holiday inn


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8610
Lokacija: banana
hilbert je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Ali evo jedan biser, i svinje su ljudi, mozda nisi znao ali visoka stopa nataliteta je svojstvena svim narodima koji su ugrozeni.

DA li Ceceni ili Palestinci, ili neki drugi, nebitno. Kod Cecena je to ekstremno bilo jedno vrijeme. Pogotovo sto ih je nakon dva rata s Rusijom bilo 6 zena na 1 muskarca. A zene Cecenke...ufff..ne znam da sam ljepsih vidio. Iako se ja furam na pjegave i plave bljedolike i to..ne znam..nekako mi prljavije izgleda. A prljavo me pali. Prljavo i gresno, sto prljavije i gresnije, to bolje.


Ovo je netocno ili u najboljem slucaju izostavlja mnoge druge faktore. Palestinci nikada nisu bili ugrozeni. Ima ih vise od Izraelaca, sto je jedan od razloga sto se Izraelci boje. I sam Arafat je nekoc izjavio da je njegovo najjace oruzje "utroba Palestinke." Ovaj nenormalni natalitet osim toga nije samo karakteristican za Palestince nego sve Arape, negdje manje, negdje vise. Od koga su Egipcani ugrozeni pa imaju duplo vise populacije nego sto su u stanju izdrzavati? Andrew Napolitano je proslog tjedna tokom jednog podcasta spomenuo da ga je bivsi student, Egipcanin, obavijestio o smrti 35-godisnjeg brata koji je poginuo od izraelskog bombardiranja u bolnici u Gazi gdje je radio kao ljekar. Spominje i da je 35-godisnjak bio otac petero djece. To je jos donekle i normalno, jer njima tamo nije nista nastancat desetero.

Palestinci imaju visok natalitet i gdje nisu pod granatama i terorom IDF-a. Kao obestecenje za progon, svijet (uglavnom Zapad) im je omogucio beskrajnu socijalu i nasljedivanje izbjeglickog statusa. Osim odstete ih se na taj nacin ocigledno htjelo pacificirati, stabilizirati i brojcano spustiti na razuman nivo na osnovu kojeg se moze izgraditi zdravo i funkcionalno palestinsko drustvo. Za potpuni neuspjeh tog pristupa problemu su krivi vjerska zatucanost Palestinaca, nesposobnost i korupcija njihovog politickog vodstva i naravno izraelska ekspanzionisticka politika koja ne prihvata nikakav kompromis.

Visok natalitet je katakteristican za neobrazovana drustva gdje ne postoji koncept prezervativa i planiranja obitelji. Drugi faktori su jak uticaj vjere i siromastvo. Tamo gdje ne postoje uredjena drustva, gdje nema socijalne drzave i mirovinskog sistema su ljudi primorani praviti djecu kao socijalno osiguranje za stare dane. Ti ljudi cesto zive od poljoprivrede, pa sebi isto tako prave i radnu snagu. Palestinci i Ceceni ne spadaju u ove kategorije osim sto su vjerski zatucani neradnici. Tako se ponasaju i na Zapadu gdje zive u miru i blagostanju. Palestinci i Libanci su vodeci medju kriminalnim klanovima u Njemackoj. Najpoznatiji su po socijalnoj prevari. Neces nikoga viditi da radi. Samo socijala i kakav sitni biznis iza kojeg cesto stoji kriminal. Ceceni isto tako. Ovdje u Becu ih ima prilicno dosta i nikada nisam vidio Cecena da radi. Samo teretana, MMA, kakvo batinanje, kriminal i vehabizam.

Ako hoces da znas nesto o zaista ugrozenim narodima, uzmi kao primjer otok Sjeverni Sentinel u Indijskom oceanu. Tu zivi izolirano pleme Andamanaca koje se nalaze pred nestankom. Nitko ne zna tocan broj populacije, jer im je zabranjeno prilaziti. Zbog izoliranosti nisu imuni na mnoge bolesti, zbog cega odmah napadaju svakoga tko im se priblizi. Tako je jedan krscanski misionarski idiot iz SAD prije par godina poginuo. Otok je proglasio jednim od "posljednih utocista Sotone", te da je dosao siriti "rijec bozju." Sjeverni Sentinel je inace i pod zastitom Indije. Prema nekim procjenama, na otoku zivi manje od 100 ljudi. Drugi tvrde da bi ih moglo biti par stotina. U svakom slucaju ekstremno ugrozena populacija dok Palestinaca ima pet puta vise nego sto ih je bilo 1960ih.



Nije istina, mislim ne sve, vec ovo sto kazes o humanitarnoj pomoci "da bi ih se svelo na razuman nivo".

2006 je hamas pobijedio na izborima za koje je Jimmy Carter npr. tvrdio da su bili "demokratski i fer".

Ali, odmah nakon izbora USA i Izrael su blokirali Gazu i naprosto unistili ono privrede sto je ostalo. Da to stanovnistvo nebi krepalo od gladi, "Svijet" je poceo da salje humanitarnu pomoc i donacije. Sve radi "smirivanja grize savjesti" i ocigledne nepravde i nedoslijednosti vlastitih principa (postivanja demokratskih izbora).

No, kao sto na primjeru Ukrajine iz 2013./2014. mozemo vidjeti, kulturnom i civilizovanom Zapadu je demokratija bitna. Ali samo kad su rezultati onakvi kakve ocekuje.


Na stranu to sto je Netanyahu taj palestinski izbor poceo da koristi u svoje svrhe i da podijeli palestinski narod na dvije grupe - Fatah/Hamas, sto mu se na kraju obilo o glavu.

Jebote Sentinel. :D

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 09:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8610
Lokacija: banana
Karabaja je napisao/la:
Kada vi covjek htio biti do kraja posten i voditi se moralom, rekao bi da treba streljati i sve simpatizere Izraela



Ne mislim da ikoga treba strijeljati. Ali preodgojiti i poduciti osnovnom principu etickog ponasanja, a to je da je covjek - covjek, bez obzira da li bio jevrej, musliman, katolik, itd.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 09:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 tra 2023, 23:54
Postovi: 1624
Haram je napisao/la:
2006 je hamas pobijedio na izborima za koje je Jimmy Carter npr. tvrdio da su bili "demokratski i fer".


To samo znači da tamo nema nevinih. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4099
Cijuk terorista iz palestine sve jači, da imaju obraza odbili bi svu ovu silnu pomoć koju im pičke sa zapada šalju.

Toliko o opsadi doslovno na dnevnoj bazi ta nacija prosjaka dobija na tone humanitarne pomoći.

Židovi su preobzirni, krenuo bi u pravu opsadu, za 2 tjedna bi se predali, nemaju ništa osim islama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 10:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9458
Upozorenja: 1
Velimir Ponoš kaže da je gaza samo mikroeksperiment makroprojekta. Sutra se gaza može desiti bilo kome, pa i cijelom covjecanstvu a oni koji sada sute mozda ceka ista sudbina.

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4099
Da kad si teororist sutra ti se može dogoditi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 10:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 tra 2023, 23:54
Postovi: 1624
Karabaja je napisao/la:
Velimir Ponoš kaže da je gaza samo mikroeksperiment makroprojekta. Sutra se gaza može desiti bilo kome, pa i cijelom covjecanstvu a oni koji sada sute mozda ceka ista sudbina.


Muhamedovim klonovima npr. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8610
Lokacija: banana
Karabaja je napisao/la:
Velimir Ponoš kaže da je gaza samo mikroeksperiment makroprojekta. Sutra se gaza može desiti bilo kome, pa i cijelom covjecanstvu a oni koji sada sute mozda ceka ista sudbina.


To je to.

Zato kazem, tamo se odlucuje sudbina covjecanstva maltene. Takve stvari se onda daju izanalizirati posthumno. Ali tad je obicno prekasno.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4099
Da, sudbina čovječanstva ovisi o hrpi prosjaka koji žive na sisi zapada.

Nije se u Gazi pošteno ni zapuškaralo, toliko o hamasu, uglavnom židovi vode policijske akcije a hrpa odrpanaca cvili i mole humanitarnu pomoć. Pa da jedna bitka nije bila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27504
Imota je napisao/la:
Da, sudbina čovječanstva ovisi o hrpi prosjaka koji žive na sisi zapada.

Nije se u Gazi pošteno ni zapuškaralo, toliko o hamasu, uglavnom židovi vode policijske akcije a hrpa odrpanaca cvili i mole humanitarnu pomoć. Pa da jedna bitka nije bila.


Izgleda meni da je nakon 70 godina dovedena sudbina reketarenja čovječanstva u pitanje.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 11:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30527
Povijest sukoba radi boljeg razumijevanja situacije.

slika

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 11:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46
Postovi: 8610
Lokacija: banana
Svasta. six days war jadni USrael napadnut. :D

De ba ta cifutpropaganda je na nivou mentalne retardiranosti.

_________________
Nacionalizam je kad se shupci jedne nacije raduju sto u toj naciji ima i pozamasnih kurchina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4099
Zašto se dopušta bh.alijama da koriste izraz čifut?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 994
Haram je napisao/la:

Pa imas muslimana i u Bosni pa nemas terorizma. Da sutra Bosnjake strpas u Gazu i oni bi se poceli samoraznositi. U Kataru, u Emiratima, itd. Svugdje gdje se koliko toliko normalno zivi nemas terorizma, svejedno koja vjera tamo da bila dominantna. I u katolickoj Irskoj si imao terorizam dok se Ircima nisu dala ljudska prava. Je li to tako tesko za shvatiti?

capish? Il da nacrtam?



Nije u Bosni da nema terorizma što nema htijenja nego što nema hrabrosti :001_smile

Kod nas se stvari znaju, terorizam znači rat, znači da će bošnjaci opet biti u poziciji da ih po enklavama nizozemci čuvaju, pa je to deterant od terorističkih aktivnosti loko-muđahedina.

Bošnjaci ovdje se nadaju dobiti u miru ono što su izgubili u ratu, raznoraznim nametanjim, preglasavanjima i sl. pa bi terorizam djelovao kontra toga, iako je SDA, ne baš tako prikriveno, insinuirala na moguće nemire kod bošnjaka.

Tako da imaju bošnjaci svoj teroristički potencijal, samo što je dobro suzbijen.

Izrael sada suzbija palestinski teroristički potencijal.

_________________
Netanyahu: Završit ćemo posao u Rafahu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4099
Nema ni u gazi terorizma samo kmečanja i prosidbe za hranom. Narod prosjaka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 13:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30527
potocnj je napisao/la:
Nije u Bosni da nema terorizma što nema htijenja nego što nema hrabrosti :001_smile

Kod nas se stvari znaju, terorizam znači rat, znači da će bošnjaci opet biti u poziciji da ih po enklavama nizozemci čuvaju, pa je to deterant od terorističkih aktivnosti loko-muđahedina.


Tu se vidi ogromna tolerancija i moralna superiornost židova. Čovjek se može samo diviti odakle toliko strpljenje gnjaviti se sa teroristima 70 godina. Pobijediti u nekoliko ratova i opet davati šansu miru.

Kod nas je već prvom prilikom nestalo Srba u Hrvatskoj, Hrvata u Posavini, Muslimana u istočnoj Bosni itd. :rolleyes

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 994
Haram je napisao/la:
Svasta. six days war jadni USrael napadnut. :D

De ba ta cifutpropaganda je na nivou mentalne retardiranosti.


Šestodnevni jer je Izrael pobijedio za 6 dana.

I SAD im drži leđa, naravno, tu i jest njihova snaga.

Jel trebaš još neko pojašnjenja?

Dok ovako govorite o židovima i dalje mislite da su hrvati antisemiti jer su nam Pavelića nametnuli njemci i talijani prije 80 godina.

Mnogo je računa islamista blokirano zbog antisemitizma. Sigurno je i tvoj neki blokiran.

_________________
Netanyahu: Završit ćemo posao u Rafahu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 994
Naša Kvačica je napisao/la:
potocnj je napisao/la:
Nije u Bosni da nema terorizma što nema htijenja nego što nema hrabrosti :001_smile

Kod nas se stvari znaju, terorizam znači rat, znači da će bošnjaci opet biti u poziciji da ih po enklavama nizozemci čuvaju, pa je to deterant od terorističkih aktivnosti loko-muđahedina.


Tu se vidi ogromna tolerancija i moralna superiornost židova. Čovjek se može samo diviti odakle toliko strpljenje gnjaviti se sa teroristima 70 godina. Pobijediti u nekoliko ratova i opet davati šansu miru.

Kod nas je već prvom prilikom nestalo Srba u Hrvatskoj, Hrvata u Posavini, Muslimana u istočnoj Bosni itd. :rolleyes



Možda je i njihovoj toleranciji došao kraj.

Više nitko i ne doživljava izvještaje iz Gaze, i naši islamisti više ne urlaju po Sarajevu kao što su prvih dana.

_________________
Netanyahu: Završit ćemo posao u Rafahu!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 28 ožu 2024, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 15:54
Postovi: 4099
Jedine vijesti iz Gaze su koliko je tona humanitarne pomoći dostavljeno prosjacima.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20962 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819 ... 839  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO