Država se zadužuje, plaće i mirovine kasne, a kupovna moć stanovništva pada
Djeca rođena od 12. veljače u BiH nemaju JMBG, a time i prava na zdravstvenu skrb, zbog svađe političara
U CCI-ju ističu da novi krediti služe samo za krpljenje proračunskih rupa jer administracija troši previše novca
Poslijeratne traume se ne primjećuju odmah nakon rata. Poslijeratni sindrom često do punog izražaja dolazi nakon deset i više godina.
Don Velimir Tomić (52) iz Gabele, misionar u Tanzaniji, spašavao je ozlijeđene vodeći ih svojim kombijem u bolnicu.
Danas imamo situaciju kada federalni ministar branitelja mijenja uvjerenja o pripadnosti i okolnostima stradavanja.
Olujno nevrijeme, praćeno jakom kišom, vjetrom i grmljavinom u poslijepodnevnim satima pogodilo je Tuzlu
Neke informacije govore kako gubici u rudnicima Kreka i Kakanj iznose 42 milijuna maraka
Činjenica da je u prosjeku građeno manje od kilometar autoputa godišnje govori da je riječ o najsporije realiziranom projektu u regiji, a vjerojatno i u Europi.
Riječ je o naprednom sustavu koji čini stratešku razliku
među sukobljenima, tvrdi Igor Tabak
Collette Webster je bila mlada Amerikanka koja je u BiH došla pomoći onim najugroženijima
Idem svojoj kući -Nije nam bilo teško jer vodila nas je ljubav prema rodnom kraju - kazali su nam po dolasku na granični prijelaz Orašje
Velika posjećenost seminara, mnoštvo osoblja iz Hrvatske, posebno iz Splita
Poginuli su Miloš Popović iz Trna kod Banje Luke i Milutin Kondić iz Prijedora
Zakon je rađen po direktivi Europske unije i uvodi red u zaštićeni prirodni pojas