RSS
English

Web katalog

Najčitanije

Najčitanije zadnjih 7 dana

Najkomentiranije

Najbolje ocijenjeno

Statistika

Čapljina: Gradi se nova crkva u Hotnju

Napisano 20.07.2014. 18:42
Temelji nove crkva u Hotnju

Gradnja crkve u naselju Hotanj, čiji su temleji blagoslovljeni ovog tjedna,započeta je prije par mjeseci, a radove izvode građevinsko poduzeće Matić i građevinsko poduzeće Barbarić iz Mostara. Biti će to filijalna crkva posvećena sv. Josipu patronu župe Domanovići.

Svečeno misno slavlje u povodu izgradnje nove crkve predvodio je, uz župnika don. Ivana Bebeka i generalni vikar Mostarske biskupije don. Željko Majić.

Don. Ivan Bebek je kazao da je potreba za ovom novom crkvom uistinu velika jer se narod sada okuplja na groblju u maloj kapelici na Počitelj brdu, koja nije u mogućnosti prihvatiti sve vjernike.

Generalni vikar, don. Željko Majić je istakao da ova nova crkva treba biti, ne samo mjesto misnog okupljanja, već uistinu mjesto duhovnog, kršćanskog i ljudskog zajedništva, istinskog zajedništva sa Isusom Kristom.

HMS


Nema komentara

Anketa

Ustavi