RSS
English

Web katalog

Najčitanije

Najčitanije zadnjih 7 dana

Najkomentiranije

Najbolje ocijenjeno

Statistika

Komšić zbog Nikolića neće u Beograd

Napisano 11.04.2013. 12:55
Komšić zbog Nikolića neće u Beograd

SARAJEVO- Hrvatski član Predsjedništva BiH Željko Komšić objavio je u srijedu da neće sudjelovati na bilateralnom sastanku sa srbijanskim državnim vrhom koji bi se trebao održati 23. travnja u Beogradu.

Komšić je u izjavi za Federalnu televiziju, koju prenosi i sarajevsko Oslobođenje, rekao da ne vidi nikakvu svrhu sastanku u Beogradu zbog više puta iznesenih stavova srbijanskog predsjednika Tomislava Nikolića, koji se mogu smatrati "klasičnim miješanjem u unutarnja pitanja BiH, te prizivanje raspada BiH kao države".

Komšić je naglasio da je Nikolić takve stavove ponovio čak i na sjednici Opće skupštine UN-a u srijedu i da stoga ne vidi nikakvu potrebu za odlaskom u Beograd, kao niti na najavljeni trilateralni susret s Turskom u Ankari. 

dnevno.ba 


Nema komentara

Anketa

Ustavi