Web katalog
Najčitanije
Najčitanije zadnjih 7 dana
Najkomentiranije
Najbolje ocijenjeno
Statistika
- Ukupno registriranih korisnika: 9879
- Ukupno članaka: 23656
- Ukupno komentara: 2087
- Posljednji unos: Imenovan novi Nadzorni odbor Aluminija
- Zadnja promjena: 11.01.2019. 23:44
Nakon što mu je odbila dati novac udario je šakom u glavu i usmrtio

Novi stravičan napad u kojemu je život izgubila 78-godišnja starica dogodio se na Palama kada je tridesetogodišnji K.D. brutalno udario staricu pri čemu je ona pala i preminula. Staka Smiljanić živjela je u svom stanu, u Ulici serdara Janka Vukotića broj 29 i sigurno nije ni slutila što je čeka nakon što joj je u stan ušao tridesetogodišnji narkoman i zatražio novac.
Nasilna smrt
Budući da ga je starica odbila, on je udarcima odgovorio na njeno odbijanje. Obdukcijom je utvrđeno da se radi o nasilnoj smrti izazvanoj višestrukim ozljedama grudnog koša i vrata, priopćio je Centar javne sigurnosti Istočno Sarajevo. Tijekom dana K. D. je došao u Policijsku postaju na Palama te je izjavio da je oko pet sati poslije podne posjetio staricu Staku, inače tetku njegove majke, s ciljem da mu posudi nešto novca. Budući da ga je nemoćna starica odbila, udario ju je šakom u glavu i napustio stan. Dragan i Mile Smiljanić, sinovi starice, nisu mogli ništa konkretno reći o ubojstvu majke, konstatirali su da su šokirani ovim događajem, s obzirom na to da su krvno povezani. Susjedi, pak, naglašavaju kako ovo nije prvi put da K.D. traži novac od nekoga. Majka ubojice, nakon što je čula za zločin, kad se vratila s Jahorine, natjerala je sina da sve prizna.
Načini zarade
Da je droga sve veći problem i da su narkomani spremni na sve kako bi došli do novca koji im osigurava kupnju opojnih sredstava slažu se i u policiji. Nedavno je jedan medij u susjedstvu objavio kako su narkomani pronašli novi način zarađivanja novca za drogu. Iz zasjede čekaju automobil pred kojeg se, kad im se približi, bacaju i onda glume težu ozljedu. Kada vozač krene s njima razgovarati i provjeravati u kakvom su stanju oni traže novac kako ne bi zvali policiju i prijavljivali slučaj. Ipak, policija je shvatila njihov način rada i upozorila vozače da se čuvaju i ne nasjedaju na takve stvari već da automatski obavijeste policiju. Slučaj ubojstva starice zbog novca za drogu pokazao je kako situacija nije nimalo bezazlena.
(VL)
Vezani članci
- Ilija Cvitanović: Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
- Ramiz Halkić i Anel Šahinović predstavljat će Hrvate u Domu naroda
- Košarac: Vidljivo je da dva od tri konstitutivna naroda u BiH nisu zadovoljna stanjem u zemlji
- Nadbiskup Hoser: Najveći plodovi Međugorja su obraćenja
- Pogaziš popis iz '91, prekršiš Ustav FBiH i formiraš etnički čistu Vladu Kantona Sarajevo
- Arhiva vezanih članaka
Nema komentara