Web katalog
Najčitanije
Najčitanije zadnjih 7 dana
Najkomentiranije
Najbolje ocijenjeno
Statistika
- Ukupno registriranih korisnika: 9877
- Ukupno članaka: 23656
- Ukupno komentara: 2087
- Posljednji unos: Imenovan novi Nadzorni odbor Aluminija
- Zadnja promjena: 11.01.2019. 23:44
Predlažu da se RTV pretplata plaća preko računa za struju

Odbor javnog Radio-televizijskog sustava Bosne i Hercegovine danas je na sjednici postigao suglasnost o novom modelu naplate RTV pretplate putem računa za električnu energiju.
Prijedlog će biti dostavljen nadležnim institucijama BiH.
Istovremeno, Odbor sustava pripremit će i alternativni model naplate RTV pretplate.
Do prihvaćanja novog modela, RTV pretplata će biti naplaćivana uz račune fiksne telefonije o čemu su parafirani ugovori javnih RTV servisa i dominantnih telekom operatera.
Članovi Odbora sustava informirani su o tijeku procesa digitalizacije i obvezama koje moraju izvršiti tri javna RTV servisa.
Jednoglasno je prihvaćen revizorski izvještaj neovisnog revizora, koji se odnosi na naplatu RTV pretplate za 2012. i 2013. godinu.
Odbor sustava donio je odluku da RTV pretplata u 2015. godini bude zadržana na dosadašnjoj razini od 7,5 KM, koja je na snazi već tri godine, priopćio je Odbor javnog Radio-televizijskog sistema BiH.
HMS
Vezani članci
- Ilija Cvitanović: Kad me Slavo Kukić napada, to je napredak
- Ramiz Halkić i Anel Šahinović predstavljat će Hrvate u Domu naroda
- Košarac: Vidljivo je da dva od tri konstitutivna naroda u BiH nisu zadovoljna stanjem u zemlji
- Nadbiskup Hoser: Najveći plodovi Međugorja su obraćenja
- Pogaziš popis iz '91, prekršiš Ustav FBiH i formiraš etnički čistu Vladu Kantona Sarajevo
- Arhiva vezanih članaka
Nema komentara