Web katalog
Najčitanije
Najčitanije zadnjih 7 dana
Najkomentiranije
Najbolje ocijenjeno
Statistika
- Ukupno registriranih korisnika: 9873
- Ukupno članaka: 23656
- Ukupno komentara: 2087
- Posljednji unos: Imenovan novi Nadzorni odbor Aluminija
- Zadnja promjena: 11.01.2019. 23:44
Benzinom polio Hitnu pomoć s tri djelatnika

Troje djelatnika Hitne u strahu su se zaključali u vozilo, a muškarac je tada uzeo kanister benzina i polio njihovo i svoje vozilo
U ulici Pridvorje u naselju Kloštar Podravski nedaleko od Đurđevca u četvrtak kasno popodne odvijala se prava drama. Kako pišu 24sata, ekipa Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Đurđevac izašla je na teren u Kloštar Podravski na poziv uspaničene žene koja je tvrdila da se njezin sin želi ubiti, no i sami su zamalo smrtno stradali.
Dočekao ih je, naime, sin i bez riječi se tri puta zadnjim krajem Mercedesa zaletio u zadnji kraj vozila Hitne pomoći te ga izgurao s prilaza u dvorište na cestu. Troje djelatnika Hitne u strahu su se zaključali u vozilo, a muškarac je tada uzeo kanister benzina i polio njihovo i svoje vozilo koje zbog kvara više nije bilo u voznom stanju, te im zaprijetio da će ga zapaliti zajedno sa njima.
U tom trenutku je došla policija i spriječila muškarca. 24sata neslužbeno doznaju da je riječ o 38 godina starom psihičkom bolesniku.vecernji.hr
Vezani članci
- Iskrcali brodove s broda, danas iskrcaj testnih pilota
- Hrvatska odustaje od kupovine izraelskih aviona!
- Hrvatska mora platiti skoro milijun KM sarajevskoj tvrtki čije je drvo potrošeno za zaštitu Dubrovnika
- Treći nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji upriličen u Solinu pod geslom „Obitelj izvor života i radosti“
- Treći nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji
- Arhiva vezanih članaka
Nema komentara