Najbolje ocijenjeno

Statistika

Održan judo turnir u Vitezu

Napisano 20.12.2010. 12:32

U subotu u Vitezu je održani tradicionalni, četvrti po redu, judo turnir . Na ovogodišnjem izdanju nastupilo je ukupno 329 natjecatelja iz 29 klubova sa prostora Bosne i Hercegovine te Hrvatske. Najuspješniji klub na ovogodišnjem natjecanju  bio je JK ''Bosna'' iz Sarajeva, drugo mjesto pripalo je JK ''Srpski soko'' iz Zvornika dok su naši borci osvojili treće mjesto te ukupno 21 odličje.

Od tih medalja trećina je bila zlatnog sjaja, a njome su se okitili Filip Stojak, Robert Stojak, Josipa Križanac, Irena Biletić, Marija Križanac, Slavica Pavlović i Sandra Grebenar. Osam medalja je imalo srebrni sjaj dok je šest brončani.

Za kraj ostaje nam pohvaliti JK ''Vitez'' na dobroj organizaciji ovog sportskog događaja te izraziti nadu kako ćemo i naredne godine gledati ovaj turnir sa kvalitetnim borbama.