Najbolje ocijenjeno

Statistika

Široki poražen u Trebinju

Napisano 18.09.2010. 19:21

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su u Trebinju od domaćina Leotara rezultatom 1:0. Domaći igrači već su u 9. minuti imali prigodu da povedu ali nisu uspjeli realizirati kazneni udarac. I nakon promašenog penala Leotar je bio bolja ekipa na terenu ali su se Širokobriježani uspješno branili.
Obrana Širokog uspjela je izdržati do 89. minute kada gol odluke postigao Šaraba.

Sarajevo se sa gostovanja iz Prijedora vraća samo s jednim osvojenim bodom. Sarajevo je bolje ušlo u utakmicu i povelo golom Avdića u 23. minuti. Pred sam kraj utakmice domaći igrači uspjeli su izjednačiti. Nakon slobodnog udarca Kotoran je pogodio mrežu Sarajeva za konačnih 1:1.

Utakmici između Zvijezde i Čelika, koja je igrana u Gradačcu, završila je 1:1. Gosti iz Zenice uspjeli su povesti preko Miloševića ali je domaća Zvijezda uspjela izjednačiti preko Nikića. U utakmici igranoj u Banovićima, Budućnost i Sloboda igrali su bez golova 0:0.

Željezničar i Drina igraju u 19 sati, a Zrinjski večeras u 20 .15 gostuje kod Borca u Banja Luci, dok se ostali susreti 7. kola Premier lige igraju u nedjelju.

Leotar  - Široki 1:0

Zvijezda - Čelik 1:1

Budućnost - Sloboda 0:0

Rudar - Sarajevo 1:1