Zrinjski lagano svladao GOŠK, napad konačno proradio

Napisano 29.07.2018. 23:31

Zrinjski je u 2. kolu Premijer lige ostvario uvjerljivu pobjedu Pod Bijelim Brijegom od 3:1 protiv GOŠK-a.

Htjeli su se Plemići iskupiti sojim navijačima nakon loše predstave protiv Vallette te su sim silama krenuli u napad po rani pogodak. I do njega dolaze u 14. minuti.

Najprije je gostujući vratar sjajno obranio udarac Filipovića, ali Zrinjski iz kornera preko Edina Rustemovića.

Dvije minute kasnije ozljedio se Slobodan Jakovljević i u igru je ušao Neven Laštro. No, to nije poremetilo igru Zrinjskog koji je i nakon vodećeg gola nastavio s napadima.

Nagrada za ofenzivnu igru stiže u 19. minuti kada nakon sjajnog prodora i asistencije Kadušića pogađa Filipović.

Napadi Zrinjskog ni nakon toga nisu jenjavali, imali su Plemići još nekoliko dobrih prilika, ali rezutat se nije mijenjao do 55. minute kada za velikih 3:0 pogađa Miloš Aćimović.

U 70. minuti Bekrić je imao veliki zicer, no Kozić je spasio GOŠK katastrofe. Ipak, ta obrana kao da je probudila momčad iz Gabele, te su konačno zaprijetili Mostarcima.

Prvo se Ramić nije najbolje snašao u dobroj poziciji, ali u 78. minuti Kulović sjajno prima loptu i još bolje pogađa za ublaženje poraza 3:1.

Zrinjski tako nakon drugog kola ima stopostotni učinak i vodeći je na ljestvici.

U prvom današnjem susretu Sarajevo je na Koševu upisalo visoku pobjedu od 4:0 protiv Mladosti.