NK "Vitez" ponovno prvoligaš

Napisano 09.06.2011. 14:25

Nogometaši Viteza odigrali su u Sanskom Mostu uzvratni susret doigravanja za ulazak u Prvu ligu NS F BiH, protiv domaćina, NK "Podgrmeč".

Domaćini su vrlo brzo došli u vodstvo 1:0, međutim nogometaši iz Viteza do kraja poluvremena dolaze do poravnanja, da bi na početku drugog poluvremena Vitez došao u vodstvo 2:1. Strijelac oba pogotka za Vitez je Dedić.

Ipak, domaći igrači su vrlo skoro poravnali rezultat na 2:2.

Rezultat se nije mijenjao do kraja susreta, a Vitežani mogu slaviti povratak u Prvu ligu NS F BiH.

Podsjetimo, nogometaši Viteza napravili su odličan posao već u prvom susretu doigravanja za ulazak u Prvu ligu NS F BiH.

Iz NK „Vitez“ su najavljivali da će 'ostaviti srce na terenu' ne bi li došli do što uvjerljivije pobjede, koja bi im garantirala što mirniji uzvrat i povratak u prvoligaško društvo. Obećano - ispunjeno! Vitez je poveo rezultatom 1:0, nakon čega gosti uspijevaju izjednačiti. Ipak, Vitežani do poluvremena prave prednost od 3:1, a tijekom drugog poluvremena s još dva pogotka zaključuju utakmicu s 5:1.

Upravi i igračima NK "Vitez" čestitamo na ulasku u Prvu ligu NS F BiH!