Najnoviji primjer iz Nizozemske pokazuje kako učenici u njihovim školama nemaju iz čega ni naučiti prave informacije o Bosni i Hercegovini
Primarni razlog je ujedinjavanje HDZ-a 1990. sa Zubakovim NHI-jem
Nadzorni odbor trebao bi uskoro raspisati natječaj za izbor novog direktora
Brutalni razbojnički napad na stariji bračni par NIKOLU i MARICU CREPULJA u selu Ratanj kod Kraljeve Sutjeske uplašio je i uzbunio rijetke hrvatske povratnike u ovaj kraj
Tri dana nakon Kupresa, Srbi su udarili na prijevoj Koričina, a onda, deset dana kasnije, u odlučujućoj bici, na Rujane i Čelebić. S jednostavnom idejom - ovladati Livnom
Radman i njegova protuhrvatska televizija nisu u udarnome terminu prikazali niti jedan film o životu Isusa Krista. Gledali smo bajku "Avatar" i "Hrabro srce"
Najavljene značajne izmjene u kaznenom zakonodavstvu Federacije BiH
Kako je i najavljeno, UDiT SBK/KSB organizirala je promotivni štand pod stalnim radnim nazivom "NOVI ŽIVOT NA DAR", na platou ispred zgrade općine u Fojnici.
bljetnica je održana u Hrvatskom domu u Vitezu, a članove HDZ-a BIH, kao i goste pozdravio je i prigodnim se referatom obratio predsjednik OO HDZ-a BIH Vitez, Boris Marjanović.
Brojniji narod može sustavom ‘motiviranja’ birača ili kupovinom mijenjati sliku cijelih gradova
U Ustavu FBiH se ne spominje uopće mogućnost donošenja novog Ustava, već samo popravak postojećeg
Brojke su neumoljive i pokazuju da je za mandata aktualne “platformaške” Vlade, odnosno u prve dvije godine njenog mandata, stopa rasta bruto društvenog proizvoda (BDP) bila svega 1,7 posto
Turnir u tucanju jaja između Kiseljačana i Fojničana postao je dio uskršnje tradicije ovog kraja koji se njeguje cijelu godinu.
Najbolji pojedinac u momčadi OKK Spars bio je četrnaestogodišnji Vitežanin Darko Bajo koji je dao 30 poena.
Teško pitanje za Bruxelles je da li će pozitivniji ishod za EU biti BiH koja se sporo reformira unutar usmjeravajućih mehanizama EU ili u potpunosti disfunkcionalna BiH koja vječito kasni za EU.