Web katalog
Najčitanije
Najčitanije zadnjih 7 dana
Najkomentiranije
Najbolje ocijenjeno
Statistika
- Ukupno registriranih korisnika: 10012
 - Ukupno članaka: 23656
 - Ukupno komentara: 2087
 - Posljednji unos: Imenovan novi Nadzorni odbor Aluminija
 - Zadnja promjena: 11.01.2019. 23:44
 
Jedan od najpoznatijih kardiologa stigao u Mostar

Čuveni hrvatski kardiolog Marko Turina, u pratnji zagrebačkog  gradonačelnika Milana Bandića, doputovao je sinoć u Mostar, gdje se  susreo s mostarskim gradonačelnikom Ljubom Bešlićem.
 
 Profesor Turina, koji je rođen u Kraljevici, a od 1964. radi u Zurichu i  SAD-u, svakako slovi za jednoga od najpoznatijih kardiokirurga u  svijetu.
 
 Gradonačelnik Mostara čestitao je kolegi Bandiću na ponovnom izboru za  zagrebačkog gradonačelnika i zahvalio mu na dovođenje profesora Turine  sa suradnicima u Mostar, priopćeno je iz Gradske uprave Mostara.
 
 Također, gradonačelnik Mostara pozvao je profesora Turina da sa svojim  timom posjeti Mostar i studentima Medicinskog fakulteta održi predavanje  i sa svojim timom izvrši jedan kompliciran kirurški zahvat.
 
 Na kraju večere profesor Turina zahvalio je na dobrodošlici i obećao da  će iskoristiti prigodu da na poziv gradonačelnika ponovno dođe u Mostar  i posjeti Medicinski fakultet.
 
 Nakon Mostara gosti odlaze u obilazak Čitluka i Međugorja.
dnevno.ba
Vezani članci
- Postanite clan Dompes 1000: stotine donatora pomazu gradnju studentskog doma u Mostaru
 - Nove zvijezde: Diplome za male astronome u Mostaru
 - Protiv uplovljavanja ratnih brodova u Neumski zaljev
 - Nacistički grafit 'Juden raus' i kukasti križ osvanuli u Mostaru
 - Zbog Mostara i dalje svađa, a upitne plaće i proračun za 2014.
 - Arhiva vezanih članaka
 






















































                    
                    


 Kontaktirajte nas
Nema komentara